Przyszły tydzień będzie nosił miano Światowego Tygodni Przedsiębiorczości – jest to szereg spotkań, wykładów, debat i innego typu wydarzeń poświęconych tematyce przedsiębiorczości, biznesowej, ekonomii i nie tylko. Jak czytamy na stronie wydarzenia:

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to międzynarodowa inicjatywa, która ponownie zagości w Lublinie i w całym województwie lubelskim. Jej ideą jest propagowanie wśród ludzi przedsiębiorczych postaw, edukowanie ich w tym zakresie i zachęcanie do podejmowania biznesowych inicjatyw.
Po raz kolejny jeden tydzień listopada przerodzi się w święto Przedsiębiorczości, a Forum Młodych Lewiatan LUBLIN koordynuje tym przedsięwzięciem w województwie lubelskim.

DAJEMY WIEDZĘ, NARZĘDZIA I INSPIRACJĘ, BY MIESZKAŃCY POLSKI BYLI BARDZIEJ PRZEDSIĘBIORCZY!

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie KoLiber także przyczyni się do udoskonalenia tejże inicjatywy. Nasi członkowie poprowadzą następujące prelekcje (więcej informacji w odnośnikach):

Pełna lista spotkań dostępna jest na stronie internetowej inicjatywy ŚTP. Uprzedzamy, że do uczestnictwa wymagana jest wcześniejsza rejestracja.


Ponadto dnia 15 listopada (środa) będziemy gościć w Lublinie prezesa naszego stowarzyszenia – Mikołaja Pisarskiego! KoLega poprowadzi wykład na temat „Inwestycje czy innowacje? – Najważniejszy wykres na świecie” organizowany przez KASE Lublin, który będzie miał miejsce w auli II Wydziału Ekonomii UMCS-u o godz. 18.30. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!